Ekstraklasa 2016/2017

[ pełna tabela ]
1. Jagiellonia Białystok 30 59 (56-31)
2. Legia Warszawa 30 58 (57-30)
3. Lech Poznań 30 55 (50-22)
4. Lechia Gdańsk 30 53 (46-37)
5. Wisła Kraków 30 44 (45-46)
6. Pogoń Szczecin 30 42 (47-40)
7. KS Nieciecza 30 42 (31-38)
8. Korona Kielce 30 39 (39-55)
9. Wisła Płock 30 39 (42-44)
10. Zagłębie Lubin 30 39 (37-35)

Najbliższe mecze

Statystyki

15 Marcin Robak (Lech Poznań)
13 Nemanja Nikolić (Legia Warszawa)
13 Konstantin Vassiljev (Jagiellonia Białystok)
12 Fedor Černych (Jagiellonia Białystok)
12 Adam Frączczak (Pogoń Szczecin)
11 Marco Paixão (Lechia Gdańsk)
10 Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów)
10 Flavio Paixão (Lechia Gdańsk)
13 Konstantin Vassiljev (Jagiellonia Białystok)
9 Piotr Tomasik (Jagiellonia Białystok)
8 Ádám Gyurcso (Pogoń Szczecin)
8 Vadis Odjidja-Ofoe (Legia Warszawa)
7 Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk)
7 Miroslav Radović (Legia Warszawa)
6 Guilherme Costa (Legia Warszawa)
6 Spas Delew (Pogoń Szczecin)
10 Rafał Janicki (Lechia Gdańsk)
10 Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk)
9 Marcin Budziński (Cracovia)
9 Jarosław Fojut (Pogoń Szczecin)
9 Rafał Grodzicki (Ruch Chorzów)
9 Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
9 Uroš Korun (Piast Gliwice)
9 Mario Maloča (Lechia Gdańsk)

I liga 2016/2017

[ pełna tabela ]
1. Sandecja Nowy Sącz 27 48 (39-21)
2. Chojniczanka Chojnice 27 47 (44-34)
3. Olimpia Grudziądz 27 45 (41-30)
4. Zagłębie Sosnowiec 27 44 (42-38)
5. Miedź Legnica 27 44 (36-19)
6. GKS Katowice 27 44 (38-26)
7. Wigry Suwałki 27 42 (38-33)
8. Górnik Zabrze 27 41 (35-27)
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 40 (30-27)
10. Stal Mielec 27 37 (31-35)

Najbliższe mecze

Statystyki

13 Karol Angielski (Olimpia Grudziądz)
13 Petteri Forsell (Miedź Legnica)
11 Damian Kądzior (Wigry Suwałki)
11 Sylwester Patejuk (Wisła Puławy)
9 Igor Angulo (Górnik Zabrze)
9 Grzegorz Goncerz (GKS Katowice)
9 Rafał Kujawa (Stomil Olsztyn)
9 Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz)
10 Damian Kądzior (Wigry Suwałki)
9 Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy)
9 Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec)
8 Petteri Forsell (Miedź Legnica)
8 Patryk Kun (Stomil Olsztyn)
8 Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz)
8 Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
7 Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze)
10 Grzegorz Bartczak (Miedź Legnica)
10 Sebastian Bonecki (Chrobry Głogów)
10 Alan Czerwiński (GKS Katowice)
9 Rafał Augustyniak (Wigry Suwałki)
9 Daniel Chyła (Pogoń Siedlce)
9 Mateusz Kamiński (GKS Katowice)
9 Piotr Kieruzel (Chojniczanka Chojnice)
9 Łukasz Matusiak (Zagłębie Sosnowiec)

II liga 2016/2017

[ pełna tabela ]
1. Odra Opole 27 59 (54-24)
2. Raków Częstochowa 26 54 (52-23)
3. Puszcza Niepołomice 27 50 (31-17)
4. Radomiak Radom 27 47 (30-22)
5. Siarka Tarnobrzeg 27 44 (46-35)
6. Olimpia Elbląg 27 40 (48-39)
7. Błękitni Stargard Szczeciński 27 38 (37-29)
8. Gryf Wejherowo 27 35 (39-46)
9. Legionovia Legionowo 26 35 (41-35)
10. GKS Bełchatów 27 32 (28-30)

Najbliższe mecze

Statystyki

13 Łukasz Pietroń (Olimpia Elbląg)
11 Piotr Giel (Kotwica Kołobrzeg)
11 Leândro Rossi Pereira (Radomiak Radom)
10 Paweł Piceluk (Olimpia Elbląg)
9 Rafał Figiel (Raków Częstochowa)
9 Przemysław Oziębała (Raków Częstochowa)
8 Jakub Bojas (Olimpia Elbląg)
8 Fabian Piasecki (Olimpia Zambrów)
10 Daniel Koczon (Siarka Tarnobrzeg)
8 Paweł Garyga (Legionovia Legionowo)
8 Radosław Stępień (Olimpia Elbląg)
7 Rafał Figiel (Raków Częstochowa)
7 Waldemar Gancarczyk (Odra Opole)
7 Piotr Malinowski (Raków Częstochowa)
6 Jakub Bojas (Olimpia Elbląg)
6 Mariusz Marczak (Polonia Warszawa)
12 Aleksander Bajat (Legionovia Legionowo)
12 Bruno Żołądź (Stal Stalowa Wola)
10 Donatas Nakrošius (Polonia Warszawa)
9 Filip Karmański (Błękitni Stargard Szczeciński)
9 Piotr Kołc (Gryf Wejherowo)
9 Maciej Liśkiewicz (Błękitni Stargard Szczeciński)
9 Mateusz Peroński (Odra Opole)
8 Marcin Bochenek (Polonia Warszawa)

Puchar Polski 2016/2017

[ pełna tabela ]
1. Arka Gdynia 7 15 (14-8)
2. Bytovia Bytów 2 3 (2-2)
3. Wigry Suwałki 2 3 (4-5)
4. Lech Poznań 0 0 (0-0)
5. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 0 (1-2)
6. Olimpia Zambrów 1 0 (0-1)
7. Rominta Gołdap 1 0 (1-4)

Najbliższe mecze


IV liga pomorska 2016/2017

[ pełna tabela ]
1. Wierzyca Pelplin 24 59 (70-23)
2. Centrum Pelplin 24 48 (44-21)
3. KP Starogard Gdański 24 47 (49-31)
4. Arka II Gdynia 24 46 (58-22)
5. Grom Nowy Staw 24 45 (49-36)
6. Powiśle Dzierzgoń 24 44 (37-32)
7. Kaszubia Kościerzyna 24 41 (51-41)
8. Jaguar Gdańsk 24 41 (44-32)
9. Gryf Słupsk 24 37 (46-33)
10. Stolem Gniewino 24 34 (31-30)

Najbliższe mecze

Statystyki

15 Łukasz Kościan (Sokół Wyczechy)
14 Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw)
14 Łukasz Racki (Wierzyca Pelplin)
13 Mateusz Górka (Centrum Pelplin)
13 Damian Podkański (Jaguar Gdańsk)
11 Michał Drzymała (Kaszubia Kościerzyna)
11 Kacper Kiełb (Orkan Rumia )
11 Jarosław Kuźniarski (Jaguar Gdańsk)
4 Mateusz Gruszewski (Powiśle Dzierzgoń)
4 Paweł Wojowski (Arka II Gdynia)
3 Jakub Kłosowski (Arka II Gdynia)
2 Michał Drzymała (Kaszubia Kościerzyna)
2 Patryk Galeniewski (Powiśle Dzierzgoń)
2 Jakub Gronowski (KP Starogard Gdański)
2 Andrzej Łyszyk (Arka II Gdynia)
2 Dawid Mikulski (Gryf Słupsk)
10 Dawid Siemko (Kaszubia Kościerzyna)
8 Adrian Bukowski (Orkan Rumia )
8 Michał Kozieł (Orkan Rumia )
8 Jakub Nowakowski (Stolem Gniewino)
8 Damian Podkański (Jaguar Gdańsk)
8 Karol Wasielewski (Gedania Gdańsk)
7 Filip Bobowski (Kaszubia Kościerzyna)
7 Patryk Galeniewski (Powiśle Dzierzgoń)

III liga, grupa II 2016/2017

[ pełna tabela ]
1. Gwardia Koszalin 24 48 (37-21)
2. Lech II Poznań 23 44 (45-21)
3. Sokół Kleczew 24 43 (43-32)
4. Bałtyk Gdynia 23 42 (34-22)
5. GKS Przodkowo 23 40 (45-27)
6. Jarota Jarocin 24 39 (35-34)
7. KKS Kalisz 24 39 (31-30)
8. Elana Toruń 24 38 (46-32)
9. Świt Skolwin 23 37 (40-31)
10. Wda Świecie 24 33 (45-38)

Najbliższe mecze

Statystyki

19 Łukasz Stasiak (GKS Przodkowo)
16 Łukasz Zagdański (Elana Toruń)
14 Paweł Tomczyk (Lech II Poznań)
13 Adam Nagórski (Vineta Wolin)
12 Łukasz Cichos (Sokół Kleczew)
11 Hubert Antkowiak (Jarota Jarocin)
11 Rafał Jankowski (KKS Kalisz)
11 Dawid Retlewski (Wda Świecie)
8 Maksymilian Hebel (KS Chwaszczyno)
8 Paweł Krawiec (Świt Skolwin)
8 Paweł Olszewski (Chemik Bydgoszcz)
7 Mateusz Kołodziejski (Gwardia Koszalin)
6 Łukasz Grabowski (KKS Kalisz)
6 Maciej Stefanowicz (Elana Toruń)
5 Jakub Dębowski (Sokół Kleczew)
5 Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań)
9 Łukasz Wenerski (Wda Świecie)
8 Maksym Demianchuk (GKS Przodkowo)
8 Robert Frasz (Chemik Bydgoszcz)
8 Dawid Jeż (Vineta Wolin)
8 Radosław Roeske (KS Chwaszczyno)
8 Jakub Solarek (Polonia Środa Wielkopolska)
8 Marcin Wasielewski (Lech II Poznań)
7 Patryk Adamczuk (Pogoń II Szczecin)